Tilbake til alle rapporter

Forstøtningsmur ødelagt

Rapportert anonymt 20:29, fre. 10 mai 2013

Sendt til Lyngdal og Vest-Agder 1 minutt senere

Gnr40/bnr14: Var personlig i kontakt med kommunen i høstferien ifjor, og meldte fra om problemet. Men ingenting har skjedd. Muren som holder oppe den kommunale veien er svekket, og tungtransport har 2ganger feid med seg hjørnet på utstikkeren med taket. Liten vits for meg å få dette fikset før kommunen har utbedret veien. Om ikke noe skjer snart vil jeg be mitt forsikringsselskap ta tak i saken. Kommunen følger iallefall ikke opp!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:37, lør. 8 juni 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter