Tilbake til alle rapporter

Kjøleelement?

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 09:33, tor. 16 mai 2013

Sendt til Skånland 2 minutter senere

Er usikker på hva dette kan være. Lurer på om det kan være et kjøleelement fra en trailer eller lastebil. Relativt stort. Godt synlig fra veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 11:12, tor. 13 juni 2013

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 11:12, tor. 13 juni 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?