Tilbake til alle rapporter

Passeringslomme feilmerket

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 08:30, man. 27 mai 2013

Sendt til Birkenes og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

Ved kryss til Natveitåsen er det laget en passeringslomme på fylkesvei 402. Denne er ikke merket eller skiltet på noe vis, noe som gjør bruken farlig. Jeg har observert at biler har brukt lommen som parkeringsplass. Det bør settets opp et all stans forbudt-skilt samt at kantlinje flyttes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 12:37, man. 22 juli 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?