Tilbake til alle rapporter

Feiing av Ringvoll

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Mai-Lill Lindås 09:48, tor. 6 juni 2013

Sendt til Hobøl og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Hei,

Feiing av veiene på Ringvoll er meget dårlig utført. Jutulveien er mangelfult feid, mens Trollveien ikke er feid i det hele tatt. Dette gjelder også gangvei mellom jutulveien og trollveien. Dette er repportert tidligere.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 11:07, tor. 4 juli 2013

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 10:33, tor. 8 august 2013

  • Det tok 2 mnd før saken ble løst.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Mai-Lill Lindås 10:33, tor. 8 august 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?