Tilbake til alle rapporter

Mal gangfeltet!

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Fortau/gangstier av Kenneth Leander Meyer 16:23, tor. 6 juni 2013

Sendt til Sola og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Hver morgen og ettermiddag når jeg kommer og går fra jobb gruer jeg meg til å krysse veien som fotgjenger. Skiltet for fotgjenger overgang er oppe på hver side men ingen ser skiltet og har lite lyst og slippe meg over. Senest idag blir jeg nesten nedkjørt når jeg prøver gå over veien. Jeg syns nå dere må få malt opp gangfelt ASAP. Helst før noe skjer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:31, tor. 4 juli 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter