Tilbake til alle rapporter

Dårlig vei

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Marianne Tangen 22:35, ons. 16 mars 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Tingvoll 4 minutter senere

Forferdelig dårlig vei fra tingvoll til mesingset og videre til sunndalsøra. ALTFOR dårlig merket hvor de mest digre humpene er og man blir faktisk løftet av setet i 50 km i 60 sona...Nyrebelter kanskje...

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • veistrekninga fra sunndalsøra til tingvoll er forferdelig dårlig!!!! her må noe gjøres!!

    Sendt inn av Audun Langset 01:23, tor. 17 mars 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:26, ons. 13 april 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter