Tilbake til alle rapporter

Dårlig vedlikehold av skilt på kommunal vei

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Lars D. 16:52, søn. 30 juni 2013

Sendt til Statens vegvesen region øst og Gjøvik 3 minutter senere

Hei. Disse skiltene i Mattisrudsvingen i krysset ved veien til Dalborgmarka avfallsplass begynner å bli veldig slitte. De skiltene må vel snart byttes ut? Et av de har løsnet fra skiltstolpen og det gror igjen med busker rundt der.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Utskiftning av gamle trafikkskilt skal byttes ut i høst ifølge Gjøvik kommune. Skiltet på bildet er ikke ordnet.

    Sendt inn av Lars D. 18:47, fre. 16 august 2013

  • Skiltene er fortsatt ikke skiftet ut. Blir kanskje prioritert til våren.

    Sendt inn av Lars Dahle 17:26, man. 16 desember 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter