Tilbake til alle rapporter

Hull i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 13:23, fre. 12 juli 2013 ; (det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Odda og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Veien til Espeland har ikke blitt vedlikeholdt i år. Det er mange til dels dype hull !

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 16:58, fre. 9 august 2013

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 21:10, fre. 6 september 2013

  • Sent men sikkert :)

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 21:10, fre. 6 september 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?