Tilbake til alle rapporter

Ødelagt asfalt dekke og stein inntil garasje

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Tor Norland 18:39, ons. 17 juli 2013

Sendt til Randaberg og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Litt utifra, bortetter gjerde er asfalten er sprukket opp flere plasser på sykkelstien mellom hus 44 og 46 i Fjellprydveien. Ugress ,humper og store sår , ødelegger og det virker svært forfallent. Ber om at denne lille delen asfalteres på nytt. Det ligger og en stor stein inntil garasjen til hus nr 46. Den flyttes, eller eventuelt settes på midten , for å forhindre biler i å bruke stien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 20:01, fre. 13 september 2013

  • Still open, via questionnaire, 10:03, tor. 21 november 2013

  • Trærene som er årsken til at asfalten sprekker ble fjernet i dag 21 november, takk til kommune gartneren ;-) , så venter vi på at gammel asfalt og røtter fjernes ,,og at det legges asfalt inntil gjerde og garasjen. Og at steinen flyttes

    Sendt inn av Tor Norland 10:03, tor. 21 november 2013

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 11:06, fre. 20 desember 2013

  • Dett ble fikset for 2 uker siden.

    Stor takk til Kommunegartneren og kompani.
    Sykkelsten er blitt utrolig fin , og det samme har ute arealet som grenset opp mot sykkelstien. Naboene, og brukerne av stien er veldig fornøyde :-)

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Tor Norland 11:06, fre. 20 desember 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?