Tilbake til alle rapporter

Grusvei som støver

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Frode Myrvold 17:21, ons. 24 juli 2013

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sørum 3 minutter senere

Ønsker at det blir gjort noe med allevegen i Lørenfallet, den støver voldsomt,må lukke alle lufteluker og vinduer, passer dårlig nå i varmen :-)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Frode Myrvold 08:42, fre. 23 august 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter