Tilbake til alle rapporter

Slaghol i vegen

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Trygve H. Rullestad 20:29, man. 5 august 2013

Sendt til Statens vegvesen region midt og Roan 1 minutt senere

Etter regnveret i førre veka er det no fullt av slagholi vegen igjen. Er det ingen oppsynsmenn frå Mesta som har ansvar for å følgje med på korleis vegen er? Det ser ut som om det blir gjort noko berre når det blir rapportert via Fiks gata mi.no.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Trygve H. Rullestad 00:01, tir. 3 september 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter