Tilbake til alle rapporter

Gatebelysning

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 01:08, fre. 16 august 2013

Sendt til Arendal og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Lyser litt av og til. Står for det meste å gløder. Vanskelig for bilistene å oppdage kryssende skolebarn om morgen. Nå som vi går mørkere tider i møte hadde det vært på tide å få gjort noe med denne lampa. Sendte inn en sak på denne når denne nett siden var ny. Men har enda ikke blitt gjort noe.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Endelig lyser det igjen :-)

    Publisert anonymt 12:55, fre. 20 desember 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter