Tilbake til alle rapporter

Vei defekt

Rapportert i kategorien Hull i vei av jakob A 00:53, tor. 17 mars 2011

Sendt til Drammen 1 minutt senere

Huller og telehiv i rosenkranzgt. fra bragernestunnellen til vårveien. Begge retninger.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:48, tor. 14 april 2011

  • Noe bedre når telen har gitt seg, men fortsatt elendig.

    Sendt inn av jakob A 13:45, fre. 13 mai 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:45, fre. 13 mai 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter