Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Bjørn Jacob Lind 18:04, man. 26 august 2013

Sendt til Oppegård og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Flere gatelys langs Kolbotnveien mellom Kapellveien og Edvard Griegs Vei har vært mørke i lang tid.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:26, tir. 24 september 2013

  • En lampe fikset, en er fremdeles mørk.

    Sendt inn av Bjørn Jacob Lind 08:26, tir. 24 september 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:35, tir. 22 oktober 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:49, tir. 19 november 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:02, tir. 17 desember 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter