Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Magne Hornnes 23:08, man. 26 august 2013

Sendt til Gaular og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Gatelyset som står midt i krysset er defekt. Hadde vore kjekt å fått ordna,sidan det lyser opp for skulebussen når den stoppar der.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Denne rapporteringa skulle gått til Førde kommune og ikkje Gaular!

    Sendt inn av Magne Hornnes 13:09, man. 16 september 2013

  • Bravo! Det er no lys i lampa heile døgnet. Fotocella skulle nok vore skifta den og.

    Sendt inn av Magne Hornnes 10:53, man. 23 september 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter