Tilbake til alle rapporter

Gatelys ute av drift

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 02:50, tor. 29 august 2013

Sendt til Tjøme og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Gatelys ved/rett nord for krysset Østveien/Holtekjærstranda er nå ute av drift, etter å ha blinket periodevis siden sist vinter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det ble lys!

    Publisert anonymt 00:33, man. 2 september 2013, markert som fikset

  • Mørkt igjen.

    Publisert anonymt 21:38, søn. 8 september 2013, åpnet på nytt

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter