Tilbake til alle rapporter

Dårleg merka fartsdumpar

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Lars Ola Eide 14:15, søn. 8 september 2013

Sendt til Lindås og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

På denne vegen er det fartsdumpar. Eller haugar med asfalt som går i eitt med asfalten rundt. Desse er uansett korkje oppmerka, eller skilta. Dimed skal det ikkje stort til for å øydelegge eitt par støytdemparar.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter