Tilbake til alle rapporter

Asfalthuller

Rapportert i kategorien Hull i vei av Stian Rabben Pedersen 23:37, søn. 8 september 2013

Sendt til og Statens vegvesen region nord 7 minutter senere

Store dype asfalthull som er til fare for både kjørende å gående. Hullene har vært her i HELE sommer. Meget slapt av kommunen å ikke lappe dem. Gjelder vikveien og sikanveien og kommunale veier generelt i hele kommunen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter