Tilbake til alle rapporter

Hull ved fartsdump

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 07:08, tir. 24 september 2013

Sendt til Statens vegvesen region sør og Hof 2 minutter senere

I høyrefelt sørgående før fartsdump, eller ved starten, er det er hull.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:09, tir. 22 oktober 2013

  • Det er hull/kraftig overgang fra vei og opp på humpen, det slår i bilen hver gang, selv om man kjører i 20km/t. Det er 40km/t på stedet.

    Publisert anonymt 12:09, tir. 22 oktober 2013

  • Ikke løst. Fører til farlige situasjoner da folk kjører over i motsatt felt for å unngå hullet.

    Sendt inn av Ben Rune 13:24, fre. 25 oktober 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter