Tilbake til alle rapporter

Hull

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 08:51, tor. 17 mars 2011

Sendt til Sund 4 minutter senere

Her er det flere hull rett ved siden av hverandre midt i veibanen i krysset mellom Glesvær og Telavåg.
Umulig å unngå vist det kommer biler i mot og det er stygge hull. Veien er generelt ekstremt dårlig resten av veien ut til Glesvær kai også.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Jeg er positivt overasket over hvor kort tid det gikk fra klage til utbedring.

    Publisert anonymt 09:04, tor. 14 april 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter