Tilbake til alle rapporter

Mørkt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:03, tor. 3 oktober 2013

Sendt til Holmestrand og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Gatelyset nederst i Borgenveien mot Ekebergveien virker ikke. Har vært mørkt i mange måneder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Er nå utbedret.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 17:13, ons. 30 oktober 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?