Tilbake til alle rapporter

Hull i Fv 132

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 15:36, tor. 17 oktober 2013; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Kvalsund og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

I Kvalsund kommune,på Fylkesvei 132 mot Saraby ca 8,7 km fra Rv 94 (Skaidi-Hammerfest).

Hullet er i asfalten er ca 15x30 cm og er ca 1m dyp hullet ender ned i stikkrennen under veien. Dette hullet er tidliger blitt meldt inn til 175, før tela har kommet. De som har stikket veien med brøytestikken har satt opp 2 sikker ved hullet samt det står en stikke ned i hullet.

Skal hullet fikses før ellet etter den skader biler, eller at noen snubler opp i hullet.

Linken neden for gir en mer nøyaktig plasering

Https://maps.google.no/maps?q=70.4675,+23.790556&hl=no&ll=70.46755,23.790572&spn=0.000002,0.00327&sll=64.55875,17.70995&sspn=25.922485,107.138672&t=m&z=19&layer=c&cbll=70.46755,23.790572&panoid=0jKCF0fPvnrV6OQorA5nfw&cbp=12,297.18,,0,8.71

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:43, tor. 14 november 2013

  • Ingen ting er gjort og det blir vel heller ikke gjort noe før tela går ut, eller noen blir skadet p.g.a hullet.

    Publisert anonymt 16:43, tor. 14 november 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:27, tor. 12 desember 2013

  • Ingen løsning på dette problemet ennå. Flommvann og tela må vell få gjort hullet større for det blir gjort noe.
    Pr i dag er det kun sne og is i hullet.

    Publisert anonymt 17:27, tor. 12 desember 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:37, tor. 9 januar 2014

  • Intet nytt, dem tar den vel når vårløysning kommer og en bil uten forstilling står i grøfta.

    Publisert anonymt 17:37, tor. 9 januar 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:46, tor. 6 februar 2014

  • Dem venter vel på tela går ut av bakken.

    Publisert anonymt 19:46, tor. 6 februar 2014

  • Dette hullet pr 22.mai d.å. ennå ikke utbedret. Det må nok et uhell til før dem finner ut at dette skal bli reparert.

    Publisert anonymt 21:37, tor. 22 mai 2014

  • Denne ble løst sommeren 2015 og så hva dem tilbake sen sommeren 2016 å skiftet 3 andre stikkrenner i nærheten. Det er jo bra at det ikke går 2-3 år fra enn melder til dem kommer og utbedrer skader på veien, og ikke mere enn 1-2 år før dem skilter og merker skadene på veiene.

    Publisert anonymt 18:17, ons. 12 oktober 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter