Tilbake til alle rapporter

Gangfelt/skole

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 09:42, tor. 17 mars 2011

Sendt til Stryn 3 minutter senere

Varselskilt om gangfelt/skolebarn v/Lovik camping i retning Olden,er falmet og lite synlig det fanger lite oppmerksomhet,noe som er veldig urovekkende,spesielt med tanke på att barnas gangfelt er plassert rett etter sving

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:29, tor. 14 april 2011

  • Tok litt tid men nå har det komt opp nytt skilt

    Publisert anonymt 10:30, tor. 26 mai 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter