Tilbake til alle rapporter

Digert hull

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Gater/Veier av Mikael Geertsen 18:06, fre. 18 oktober 2013

Sendt til Hobøl og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Dette hullet blir større nå om høsten, og kan være vanskelig å få øye på når det har regnet, da man ikke ser hvor dypt det er når det er full av vann.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette skal vi få sett på i løpet av uken. Vi sender utedriftsansvarlige ved kommunen for å se på problemet og iverksette eventuelle tiltak for å løse dette.

    Sendt inn av Ersin Coskun 15:11, tir. 22 oktober 2013

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 18:40, fre. 15 november 2013

  • Veldig fint at også flere mindre huller har blitt fikset! Stor tommel opp :-)

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Mikael Geertsen 18:40, fre. 15 november 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?