Tilbake til alle rapporter

Veltet tre

Rapportert i kategorien Trær anonymt 12:00, tor. 24 oktober 2013

Sendt til Leksvik 4 minutter senere

Har ringt 175 for et par uker siden, men da det ikke skjer noe, selv om underetreprenøren som har vidlikeholdet, kjører forbi rett som det er, så må vi prøver dette mediet. Saken er at i bakken fra buenget ned mot grensen til Inderøy ligger et veltet grantre med toppen pekende inn i vegen, bare 0,5m fra vegbanen. Hvis treet legger seg enda mere, vil neste som passerer få det inn i hytta på bilen sin.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • treet er ryddet vekk :)
    Så Fiksgata mi virker bedre enn 175 ?

    Publisert anonymt 20:14, tor. 21 november 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter