Tilbake til alle rapporter

Vei Navn?

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter av Tom Seeland 22:33, fre. 25 oktober 2013

Sendt til Statens vegvesen region øst og Åsnes 2 minutter senere

Mangler skilt. Muligheter for det?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:34, lør. 23 november 2013

  • Ingen ting har skjedd!!!

    Sendt inn av Tom Seeland 17:29, tor. 13 februar 2014

  • Skilt er kommet opp.

    Sendt inn av Tom Seeland 22:32, tor. 9 april 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter