Tilbake til alle rapporter

Etter fjerning av midlertidige fartsdumper.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Gunnar Sanden 08:26, ons. 30 oktober 2013

Sendt til Statens vegvesen region sør og Øvre Eiker 9 minutter senere

Etter at de midlertidige fartsdumpene som ble anlagt i forbindelse med utbedring av undergang har det blitt frest bort for mye asfalt. Som en av de nærmeste naboene håper jeg dette blir fikset på. Det rister i huset og det har blitt mye bråk av alle lastebilse som passerer

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:40, ons. 27 november 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter