Tilbake til alle rapporter

Dårlig belysning.

Rapportert i kategorien Gatelys av Vidar Solheim 18:06, tir. 29 oktober 2013

Sendt til Sauda og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Kun 5 av 10 lys er operative gjennom tunnel. Det er svært dårlig belysning gjennom tunnel.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?