Tilbake til alle rapporter

Kommune vei, Hellem

Rapportert i kategorien Trær anonymt 20:26, tir. 29 oktober 2013

Sendt til Hyllestad 4 minutter senere

Overgrodd kommune vei.

Manglende vedlikehold på selve veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Skogen innover veien og nedover fra løv taket. Skraper nedpå biler. Veien er manglende vedlikeholdt.

    Publisert anonymt 20:36, tir. 29 oktober 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:10, tor. 28 november 2013

  • Kommune vei til Hellem. Ikke noe er gjort her. Trær inni veien og ovenfra og ned i veien. Manglende grøfter. Manglende vedlikehold

    Publisert anonymt 17:17, tor. 28 november 2013

  • Bare delvis nødreparert og nød klipt. Mye igjen av utbedringer

    Publisert anonymt 15:00, tor. 6 februar 2014

  • Ikke utført

    Publisert anonymt 21:37, ons. 14 mai 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter