Tilbake til alle rapporter

3D stoppmarkering

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 11:51, ons. 30 oktober 2013

Sendt til Holmestrand og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Her har det blitt montert et moderne 3D stoppskilt i asfalten. Kjempe fancy Problemet er at det er montert "Opp/Ned"

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 14:41, ons. 27 november 2013

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 14:41, ons. 27 november 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?