Tilbake til alle rapporter

Asfalten er utslitt

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 15:54, ons. 30 oktober 2013

Sendt til Ørland og Statens vegvesen region midt mindre enn et minutt senere

Trafikk fra Opphaug skole svinger over i motsatt kjørebane i svingen der asfalten er borte

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:13, lør. 8 februar 2014

  • 08.02.14 Ikke skjedd noe her ennå

    Publisert anonymt 18:13, lør. 8 februar 2014

  • Saken er løst

    Publisert anonymt 19:51, lør. 19 august 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter