Tilbake til alle rapporter

Skadelig asfaltskjøt

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 09:27, fre. 1 november 2013

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 3 minutter senere

Asfaltskjøten mellom rundkjøring og vei nr 38 virker veldig uferdig og må enten fikses eller skiltes som farlig kant; den kan ikke passeres i fartsgrense; man må ha krypfart for ikke å skade bil/hjulstilling/felger.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Løst

    Publisert anonymt 08:22, man. 7 juli 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter