Tilbake til alle rapporter

Manglende strøing i Stenslia

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Snøbrøyting av Thomas Blokhus 20:17, man. 11 november 2013

Sendt til Statens vegvesen region øst og Gjøvik 3 minutter senere

Som i fjor ser vi at grunsing i Stenslia stanser ved husnr. 42. Vi bor i enden av gata, Stenslia 48, og opp til oss er det ikke strødd. Det er derfor veldig vanskelig å komme frem, da vi bor i det bratteste og glatteste partiet. Vi har en kommunal snuhammer ved vår innkjøring som markerer enden på gata. Ettersom snuhammer ved husnr 42 strøes, regner vi med at det samme gjelder her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet er løst

    Publisert anonymt 23:38, tor. 31 mai 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter