Tilbake til alle rapporter

FEIL på Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 12:33, ons. 13 november 2013

Sendt til Øyer og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Igjen er gatelys over ny brua borte samt gatelysene forbi Statoil til Coop butikk.Må utbedres snarest. Sist lysene var borte tok det 3 mnd å fikse

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Den 02-12-2013 ca kl 16.00 falt gatelysene ut igjen over ny bru og deler av sentrum. Dette MÅ FIKSES FORT

    Sendt inn av Knut. Hagebakken 15:39, tir. 3 desember 2013

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 13:47, ons. 11 desember 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter