Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 19:36, tor. 14 november 2013; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Statens vegvesen region øst og Gjøvik 3 minutter senere

Det er mørke gatelykter fra rundkjøringen på fv 172 Raufossveien til rundkjøringen på fv 111 x rv4 ved Coop. Det har ikke vært lys der i høst og det kunne vært bra om det ble ordnet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:52, man. 16 desember 2013

  • Lys mangler fortsatt på strekningen.

    Publisert anonymt 16:52, man. 16 desember 2013

  • Veibelysning er nå i orden.

    Sendt inn av Lars Dahle 20:48, tir. 7 januar 2014, markert som fikset

  • Veibelysningen er nå i orden.

    Publisert anonymt 00:18, tir. 14 januar 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter