Tilbake til alle rapporter

Ødelagt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 07:33, tor. 28 november 2013

Sendt til Sogndal og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Gangfeltet på Dalavegen ved Rutlin er mørklagt fordi gatelyset som står rett attmed ikkje fungerer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 08:27, tor. 26 desember 2013

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 08:27, tor. 26 desember 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?