Tilbake til alle rapporter

Mangler lys

Rapportert i kategorien Gatelys av Elisabeth Zahl 00:25, tir. 3 desember 2013 ; (det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Meldal og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Rundkjøring Havnegt. mot 1.tunell mot Ila. det mangler minst 20 lys i den strekningen. Hvorfor er det ikke lys der, når det er satt opp lysstolper????

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 23:26, ons. 1 januar 2014

  • Når du kommer fra Ila og kommer ut av tunellen er det rett og slett skummelt pga for lite lys. sukk

    Sendt inn av Elisabeth Zahl 23:26, ons. 1 januar 2014

  • Still open, via questionnaire, 08:36, tor. 30 januar 2014

  • Still open, via questionnaire, 10:21, tor. 27 februar 2014

  • Still open, via questionnaire, 20:08, tor. 27 mars 2014

  • Still open, via questionnaire, 22:10, tor. 24 april 2014

  • Fra rundkjøring Havnegata vei 706 mot Ila er det 23 lys som ikke fungerer. Jeg lurer på hvorfor det er så vanskelig å få lys i dem. Hvis det ikke hadde vært for jernbanen så hadde det vært fullstendig mørklagt.

    Sendt inn av Elisabeth Zahl 22:10, tor. 24 april 2014

  • Still open, via questionnaire, 23:28, tor. 22 mai 2014

  • Gjelder vei 706 og lys generelt.

    Sendt inn av Elisabeth Zahl 23:28, tor. 22 mai 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?