Tilbake til alle rapporter

Gatelys og ballbinge

Rapportert i kategorien Gatelys av Anja gjelsvik 21:27, tir. 3 desember 2013

Sendt til Drangedal og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Det er dårlig med gatelys i svingen over skolen. I tillegg er det overhode ikke noe lys nede ved parkeringsplass og ballbinge ved Madsebakken skole. Det er umulig for ungene å spille i ballbingen etter kl 15.30-16.00, da er det mørkt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter