Tilbake til alle rapporter

Asfalt har store hull.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 21:12, tor. 17 mars 2011

Sendt til Rissa 2 minutter senere

Veien har store hull i asfalt og er generelt helt sundkjørt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?