Tilbake til alle rapporter

Elendig dekke

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 08:09, fre. 3 januar 2014

Sendt til Åsnes og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Et par utrolig skarpe dumper og enkelte hull i området her. Har vært slik i flere år men ingen ting skjer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?