Tilbake til alle rapporter

Fremdeles mørke gatelys!

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 17:52, man. 6 januar 2014

Sendt til Kongsvinger og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Vi er fremdeles uten gate lys i Snøhvitvegen / Rødhettevegen. Det er bekt mørkt på alle gangveier/stikkveier, nå har det vært sånn i over en uke. Håpløst å gå ute når man ikke ser noe....

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er i orden nå, for en liten periode før det ble borte igjen, men er igjen fixet etter å ha rapportert det flere ganger.

    Publisert anonymt 18:30, man. 3 februar 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter