Tilbake til alle rapporter

Gatelys mangler.

Rapportert i kategorien Gatelys av Morten Løe 16:10, ons. 8 januar 2014

Sendt til Inderøy og Statens vegvesen region midt mindre enn et minutt senere

Gatelys langs utøyvegen som skal lyse mot helgesenbakken er mørkt. Kan skape farlige situasjoner, da mange gående bruker denne vegen, og krysset er uoversiktlig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 16:37, ons. 5 februar 2014

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Morten Løe 16:37, ons. 5 februar 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?