Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys i Skuggevik

Rapportert i kategorien Gatelys av Henrik Jagels 10:35, fre. 10 januar 2014

Sendt til Lillesand og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Fylkesvei 233 i Skuggevik har ingen gatelys og dette er direkte trafikkfarlig, spesielt vinterstid.

Veien er i utgangspunktet smal og fotgjengere "lever farlig" når det er mørkt ute. Aller verst er det nok i bakken fra ASKO ned mot svingen.

Håper vegvesenet eller kommunen tar tak i dette så raskt som mulig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:51, fre. 7 februar 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter