Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Tom ivar barka 18:23, tor. 6 februar 2014

Sendt til Statens vegvesen region vest og Strand 2 minutter senere

Hei Gatelys mellom barka 32 og barka 42 virker ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 18:11, tor. 13 mars 2014

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Tom ivar barka 18:11, tor. 13 mars 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?