Tilbake til alle rapporter

Hullete dekke

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Gater/Veier av Steinar Vammervold 15:53, tor. 13 februar 2014

Sendt til Øyer og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Fra øvre rundkjaringa, ned mot Esso, til den nedre, i den nedre og like etter rundkjøringa på vei mot esso er det relativt hullete dekke. Dette har de siste to mnd bare blitt verre og verre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 19:54, tor. 13 mars 2014

  • Still open, via questionnaire, 20:19, tor. 10 april 2014

  • Det har bare blitt verre og større hull. Snart ikke farbart.

    Sendt inn av Steinar Vammervold 20:19, tor. 10 april 2014

  • Still open, via questionnaire, 18:31, tor. 12 juni 2014

  • Det er blitt delvis reparert noe, men er fortsatt veldig hullete og dårlig under brua og i nedre rundkjøring.

    Sendt inn av Steinar Vammervold 18:31, tor. 12 juni 2014

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 06:36, fre. 11 juli 2014

  • Dette ble kjempebra, selv om alt tok laaang tid. Begge rundkjøringene er ordentlig asfaltert. Veien ble kjempefin.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Steinar Vammervold 06:36, fre. 11 juli 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?