Tilbake til alle rapporter

Elendig grusvei / Ikke asfaltert

Rapportert i kategorien Hull i vei av Roger P. 16:36, tor. 13 februar 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Fet 4 minutter senere

Mtp antall personer som bor i dette området og benytter denne veien daglig, så starter det kanskje å bli på tide å få på plass asfalt?

Grusfeien er ekstremt hullete, spesielt i nederste sving ved avgrening mot nordlia. Dette bør fikses snarest.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hullene har nå blitt fjernet. Supert!

    Sendt inn av Roger P. 23:41, man. 17 februar 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter