Tilbake til alle rapporter

Kjempehull i veien

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Gater/Veier av Steffan Andersen 07:17, fre. 28 februar 2014

Sendt til Rælingen og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Stort hull midt i hjulbanen. Skumle unna manøvre når folk ser det, og dette er en skolevei

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Raskt ordnet opp i! Kjempe bra levert.

    Sendt inn av Steffan Andersen 08:57, fre. 28 mars 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter