Tilbake til alle rapporter

Stor dump i veibanen

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 12:34, søn. 2 mars 2014

Sendt til Nannestad og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Skilting mangler

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Åsvegen: Trafikkfarlig dump som ikke er skiltet ved buss-stopp og avkjørsel ved Møllerstua i Åsvegen.

    Publisert anonymt 12:39, søn. 2 mars 2014

  • Ok, fikset etter utbedringer og asfaltering tidligere.

    Sendt inn av trondskogjenssen@gmail.com 22:51, fre. 18 oktober 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter