Tilbake til alle rapporter

Gatelys mangler

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 00:11, tor. 13 mars 2014

Sendt til Inderøy og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Ble fikset tidligere, men er nå mørk igjen. Gatelys langs utøyvegen som skal lyse mot helgesenbakken er mørkt. Kan skape farlige situasjoner, da mange gående bruker denne vegen, og krysset er uoversiktlig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 00:38, tor. 10 april 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?