Tilbake til alle rapporter

Farlig gjerde

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Tor Backe 21:25, man. 7 april 2014

Sendt til Trysil og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Fv 572.Gjerde på gangsti mot Trysilelva, netting fjernet 2013. Gjerdestolper og avstivinger av T-stål fremstår meget farlig for syklende. Noe står slik man kan bli "spiddet" dersom man er litt uoppmerksom.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:18, man. 5 mai 2014

  • Ikke noe svar fra SVV enda som bekreftelse på at meldingen er mottatt,ingen utbedringsarbeider foretatt

    Sendt inn av Tor Backe 22:18, man. 5 mai 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:34, tir. 10 juni 2014

  • Dette er kommunens ansvar iflg Statens Vegvesen

    Sendt inn av Tor Backe 12:34, tir. 10 juni 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter